Zdravotníctvo - AG ŠTÚDIO GERIČ

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Zdravotníctvo

Zdravotníctvo

ZDRAVOTNÍCTVO

Zdravotníctvo je špecifické prostredie, kde kontakt pacientov a zdravotníkov ovplyvňuje často strach, bolesť, obavy, naliehavosť, silné emócie. Často pacienti vystupujú agresívne len preto, lebo sa boja, prípadne aj preto, že nevnímajú zdravotníkov ako ľudí, ktorí im chcú pomôcť. Vzťahy sú poznačené aj stavom našej spoločnosti, kde postavenie zdravotníkov a lekárov nepatrí vnímaním verejnosti medzi popredné.
Pripravili sme programy zaoberajúcimi sa častými situáciami v týchto vzťahoch. Človek, ktorý pozná pravidlá a mechanizmy profesionálnej komunikácie, riadenia konfliktných situácií, má nacvičené reakcie

v krízových situáciách, takýto človek svoju sebaistotu dokáže preniesť aj na svoje okolie, čo môže často upokojiť emócie, agresiu a strach.
Naše programy myslia aj na samotných zdravotníkov, na ktorých tiež tieto situácie pôsobia stresovo, frustrujúco a konfliktne.
Pozrite si obsah základných programov, ktoré vám radi doladíme na konkrétne prostredie a zariadenie.
Ak nenájdete v našej ponuke naplnenie svojich požiadaviek, spojte sa s nami a dajte si vypracovať konkrétny návrh programu nastavený na vaše zariadenie.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky